Yağmurluk, Yağmurluk İmalatı, Yağmurluk Siparişi, İthal Yağmurluk

HAKKIMIZDA REFERANSLAR GALERİ S.S.S. BANKA İLETİŞİM

Şapka – şapka imalat – promosyon şapka – fötr şapka – safari şapka – tenis şapka – beyzbol şapka – şapka üreticisi – visör şapka

Güncel Kampanya/Duyuru bulunmamaktadır

Badem Şapka Yurt dışı kuruluşlu firmamız 10 yılı aşkın promosyon tekstil ve Şemsiye alanında faaliyetini sürdürmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Kalite Prensibini ise Sürekli gelişen Teknolojileri takip ederek üretimlerinde kullanmaktadır.

Şapka

 

 

 


BADEM ŞAPKA SİTESİNE HOŞGELDİNİZBadem Şapka, günlük 3600 adet üretim kapasitesi ve kaliteli üretim parkuru ile siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Badem şapka, kalitesinden ödün vermeden, en iyi kaliteyi ve en uygun fiyatı sunar. Türkiye, Promosyon sektörünün öncü firmalarından olup farklı promosyon ürünlerinde de (şemsiye, taraftar atkısı) lider olmuştur.

 

Yağmurluk Promosyon 2
Yağmurluk Promosyon 2

Yağmurluk Promosyon 3
Yağmurluk Promosyon 3

Yağmurluk Promosyon 1
Yağmurluk Promosyon 1


 
Badem Tekstil, genç ve dinamik ekibi ile en yüksek kalitede yağmurluk imalatı yapmaktadır. Dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek, Türkiye pazarına Promosyon Yağmurluk Modellerini kazandırmaktadır. Ayrıca firmamız bu ürünlerin yalnızca Türkiye değil bütün Avrupa’daki en büyük toptancısıdır. Müşterilerimizin Yağmurluk sektörünün yeni ürünlerini daha rahat inceleyebilmeleri ve bizi daha yakından tanıyabilmeleri için yurt dışı ve yurt için fuarlara katılmaktadır. Hedefimiz, yeni ürünlerle müşterilerimizin markalarını en etkili biçimde sergilemelerini sağlamak ve reklam sektöründe tercih edilen marka olmaktır.


Badem Yağmurluk, İthal ve yerli üretim yağmurluk çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Başlıca Ürün Yelpazemiz,

- Tek Kullanımlık Yağmurluk
- 14 mm İthal Pvc Yağmurluk
- 14 mm Yerli Pvc Yağmurluk
- Balıkçı Yağmurluk Yerli
- Balıkçı Yağmurluk İthal
- Promosyon Yağmurluk
- Yağmurluk Promosyon
- İkaz Yeleği reflektörlü


Tek kullanımlık Yağmurluk ve 14 mm pvc yağmurluk çeşitlerimizi Toplantı,Açık hava Konser,Açık hava etkinlik,Organizasyon,Konser vb. etkinliklerde kullanabiliriniz. Ayrıca, baskısız ürünler için 2 gün önceden bilgi ermeniz,baskılı ürünlerde ise 7 gün önceden bilgi vermenizi tavsiye ediyoruz.

Her model ürünümüzde renk çeşitleri mevcuttur. Stok bilgileri için lütfen iletişim Formunu doldurunuz.

7/24 ŞAPKA DESTEK HATTI

 
Türkiyenin en kaliteli Şapka imalat firması olmaktan gurur duyuyoruz.
Günlük 3.600 Adet Kapasiteyle Şapka Üretiyoruz.
 
   İMPERTEKS KAPİTONELİ PANTOLON        TEK CEKET YAĞMURLUK İMPERTEKS        TAKIM YAĞMURLUK PVC POLYESTER        TAKIM YAĞMURLUK İMPERTEKS        PVC POLYESTER YAĞMURLUK        PVC POLYESTER CEKET YAĞMURLUK        OXFORD TAKIM YAĞMURLUK        OXFORD POLYESTER YAĞMURLUK REFLEKTÖRLÜ        OXFORD POLYESTER YAĞMURLUK        İMPERTEKS YAĞMURLUK TEK CEKET        İMPERTEKS YAĞMURLUK TAKIM        İMPERTEKS YAĞMURLUK PARDESÜ        İMPERTEKS TEK PANTOLON        YAĞMURLUK ASTARLI PP PARDESÜ        YAĞMURLUK CEKET PVC        YAĞMURLUK BALIKÇI        YAĞMURLUK YERLİ        YAĞMURLUK ÇİFT RENK 2        YAĞMURLUK PVC        YAĞMURLUK PVC POLYESTER TEK        YAĞMURLUK PVC POL. PARDESÜ        YAĞMURLUK PVC POLYESTER        YAĞMURLUK PVC PARDESÜ        YAĞMURLUK İMPERTEKS PARDESÜ        İTHAL YAĞMURLUK        TEK KULLANIMLIK YAĞMURLUK        PROMOSYON YAĞMURLUK        YAĞMURLUK ÇİFT RENK 1